
Дискусионна среща на тема „Кой управлява България: Политиците или Мрежите?“ ще се проведе днес – 20 май, от 18.30 часа в Регионална библиотека „Захарий Княжески“ в Стара Загора. Събитието е организирано от Дискусионен клуб за консервативни дебати, а участници в дебата ще бъдат Александър Сиди и Ивайло Тончев.
Според организаторите темата поставя един от най-важните въпроси пред съвременното българско общество – къде се намира реалната власт и каква е ролята на неформалните мрежи на влияние. Именно затова подобен дебат е необходим, за да насочи вниманието към нуждата от повече прозрачност, отчетност и ясно разграничаване между институционалната власт и неформалното влияние.
Организаторите очакват сериозен и откровен разговор по темата, който да провокира размисъл и активна обществена дискусия.
Очакваме Ви днес – 20 май от 18:30 часа, в залата на библиотеката. Входът е свободен!























































