Елхата на площада пред сградата на Община Стара Загора тази вечер засия в красива коледна премяна. 12-метровата елха, която беше засадена преди две година на специалната сцена, е украсена с цветни топки и разноцветни светлинки.
Необичайната ситуация тази година попречи на Дядо Коледа да запали коледните светлини, но с магията на Коледния дух стройното вечнозелено дърво заблестя празнично, създавайки настроение и емоция на жителите и гостите на града. Най-нетърпеливите вече си направиха снимки пред елените на белобрадия старец, разположени на площада пред Общината.
Със запалването на светлините на елхата, светна и всяка друга коледна украса в Стара Загора. За създаване на коледното настроение у старозагорци, по уредбите ще звучат записи на коледни песни на децата от вокална студия „Усмивки“ при НЧ „Родина- 1860“.
NBP.bg