Отборът на БК „Берое“ (Стара Загора) започна по отличен начин сезон 2017/18, след като тази вечер възпитаниците на Любомир Минчев се наложиха над „Лукойл Академик“ с 86:85 и по този начин спечелиха Суперкупата на България.
Най-полезен за старозагорци беше Александър Дейвис, който се отличи с „дабъл-дабъл“ – 20 точки и 13 борби, докато за „Лукойл Академик“ с 27 точки завърши Христо Николов.
NBP.bg




















































