Ще организираме следващата седмица обща среща на представители на всички политически сили в старозагорския Общински съвет с ОД МВР, заяви днес кметът Живко Тодоров. Целта е заедно да вземем решение за това как ще протече събарянето на незаконните ромски постройки в кв. „Лозенец“. Настоявам на сбирката да присъстват съветници от всички партии, за да се види кой е за и кой е против спазването на законността. Само така ще се избегнат инсинуациите по тази толкова важна тема, каза още Тодоров.
Кметът отново бе категоричен, че няма да се откаже от изпълнението на решението и незаконните ромски постройки ще бъдат съборени в най-скоро време.
NBP.bg, Мадлен ПЕЕВА






















































