Купата на България, спечелена преди седмица от БК „Берое“, получи кметът Живко Тодоров. Тя му бе връчена от наставника на отбора Любо Минчев в знак на признателност за подкрепата, която Община Стара Загора оказва на клуба.
„Берое“ записа единадесета победа в първенството на Националната баскетболна лига. „Зелено-белите“ се наложиха със 77:67 над „Черно море Тича“ в среща от 19-я кръг на шампионата.
NBP.bg



























































