
За осма година в старозагорското село Кирилово тематичният Празник на черешата ще събере гости от близо и далеч. Той ще се проведе на 12 юни (събота) в центъра на селото. Неговият старт ще бъде даден от 16 часа с изложба на череши и черешови произведения. В 16.30 ч. са предвидени забавления и игри за децата с аниматори. В 17.30 ч. е официалното откриване на празника. В 18 часа започва концертната програма. А наградите за отличените в организираните конкурси ще бъдат връчени в 19.30 ч.
Празникът се организира от Община Стара Загора, НЧ „Изгрев-1921“ и кметството на село Кирилово.
NBP.bg























































