
Младите омбудсмани на Млада Загора организират днес – 17 декември, благотворителен базар “С мисъл за Диди!” от 9 до 18 ч. пред сградата на Областната администрация в Стара Загора. Инициативата се осъществява с подкрепата на Община Стара Загора, Омбудсмана на територията на Община Стара Загора Надежда Чакърова, Центъра за подкрепа на личностното развитие към Община Стара Загора, МОС-Стара Загора, Студенсткия съвет на Тракийския университет и ГПЧЕ “Ромен Ролан” Стара Загора.
Всички събрани средства от базара ще бъдат в помощ на Диана – момичето, пострадало най-тежко в катастрофата от 30.10.2021 г. на кръговото кръстовище в Стара Загора.
Изделията за благотворителния базар са събрани: от Четвърто основно училище „Кирил Христов“, Второ основно училище „Петко Рачов Славейков”, Шесто основно училище „Свети Никола“, Пето основно училище „Митьо Станев“, Начално училище „Димитър Благоев“, Средно училище „Иван Вазов“, Начално училище „Васил Левски“ село Едрево, ГПЧЕ“Ромен Ролан“, Професионална гимназия по ветеринарна медицина „Иван П. Павлов“, Търговска гимназия „Княз Симеон Търновски“, Профилирана природоматематическа гимназия „Гео Милев“, Професионална гимназия по компютърни науки и математически анализи „Проф. Минко Балкански“ и от Център за подкрепа на личностното развитие към Община Стара Загора.
Благодарим на всички тези училища, които допринесоха за реализирането на базара, както и на: Община Стара Загора, Омбудсмана на територията на община Стара Загора Надежда Чакърова, МОС-Стара Загора, Студентския съвет на Тракийския университет Стара Загора, казват младите омбудсмани.
Те очакват старозагорци днес – от 9:00 часа пред Областната администрация в Стара Загора!
NBP.bg






















































