В бюлетин 241/29.08.2017 г. на ОД МВР-Стара Загора е отразена кражба от апартамент, намиращ се в Стара Загора, кв. „Трите Чучура – юг“, при която от 9 ч. до 16.40 ч. на 28.08.2017 г. неизвестен извършител е отнел златен накит. От проведените оперативно-издирвателни мероприятия и процесуално-следствени действия от служители на СДВР-София и Второ РУ-Стара Загора са установени извършителите на деянието: В. М., на 51 г. и К. К., на 42 г., двамата от София, които са задържани на територията на с. Долни Богров, обл. София. На лицата е повдигнато обвинение за извършено престъпление по чл. 195, ал.1, т. 4 от НК и същите са задържани за срок до 72 часа с постановление на РП-Стара Загора. Работата по случая продължава.
NBP.bg




















































