В избирателна секция 118 в Стара Загора първият гласоподавател пусна своята бюлетина още в 6.10 ч. сутринта. Това бе проф. Георги Петков, ръководител катедра по педиатрия в Тракийския университет. Той винаги гласува сред първите, съобщи за NBP.bg Добринка Иванова, председател на секционната комисия. Към 10 часа тук своя вот бяха дали над 100 от общо 1235 от имащите право на глас.
Тук гласуват и двама кандидати за депутати. Д-р Тунджай Йозтюрк, кандидат за народен представител от ПП ДПС, дойде малко след 10 ч. и заяви, че гласува, за да има страната ни стабилно управление и работещ парламент, който да доведе до икономически възход на България и възстановяване на доверието в институциите.
NBP.bg,Дима ТОНЕВА






















































