



Стара Загора е вторият град в България, в който днес се провежда Национална информационна кампания за въвеждането на еврото. На събитието в зала „П. Р. Славейков“ присъстват зам.-кметът на Община Стара Загора Светослав Колев, други представители на местната власт, на здравни и социалнии институции, на бизнеса, граждани.
Целта на срещите е водещите институции в процеса, сред които Министерството на финансите, Българската народна банка, Министерството на икономиката и индустрията, Комисията за защита на потребителите, Националната агенция за приходите, Комисията за финансов надзор, Националният осигурителен институт и др., да предоставят ясна, подробна и достоверна информация относно основните етапи и срокове от процеса по въвеждане на еврото. В днешното събитие в Стара Загора, предизвикало голям интерес от страна на аудиторията, участват ръководители и експерти на институциите, които се включих в дискусия и отговарахя на въпроси от страна на присъстващите.
Очаквайте подробности.
Събитията се излъчват на живо на: evroto.bg :: На живо и























































