БК „Берое“ написа нова златна страница в историята на мъжкия баскетбол в Стара Загора!
“Зелено-белите“ спечелиха първата си Купа на България, след като на финала в Пловдив пред почти пълна зала „Колодрума“ и пред над 100 свои привърженици се наложиха със 78:62 над „Лукойл Академик“!
Това е първи успех за „Берое“ над „Лукойл“ от една година насам и четвърта поредна загуба за шампионите във финала на тази надпревара. Тимът на Тони Дечев не е прибирал този трофей у дома след изигран финал.
NBP.bg






















































